Яким має бути справжній чоловік?
Зміст

1. Чоловіче почуття власної гідності

2.Яким має бути ставлення до жінки?

3. Про скромність в чоловікові

4. Різниця між чоловіком та жінкою в кар'єрі

1. Чоловіче почуття власної гідності

Почуття власної гідності – це в першу чергу адекватне визначення своєї значущості. Якщо чоловік знає собі ціну та володіє здоровою самооцінкою, він бажає бути, а не здаватися. Це означає, що Він розуміє, що він в силах зробити, а що ні, ким він насправді є, а ким ні. Він однаково не схильний ні до зарозумілості, ні самозакоханості, ні до підлещування чи підлабузництва.

Представнику сильної статі немає потреби комусь щось аргументувати, шукати похвали, самостверджуватися, його нереально образити. Він з вдячністю вислухає думку людей, якщо визнає цю інформацію потрібною для себе. Все інше йому не дуже цікаво.

Почуття власної гідності проявляється не в самозамилуванні, а у вшануванні, прийнятті самого себе, вірі в себе, почутті повного права на гідне життя та готовності захищати свої інтереси. При цьому чоловік не повинен вважати слідування за своєю вигодою чимось мерзенним. Для нього це спосіб забезпечити себе та своїх ближніх всім потрібним. Основне, щоб дотримання вигоди не обмежувало нічиїх інтересів та не принижувало його власної гідності. А мистецтво продумати всі можливі варіанти ходу розвитку подій чоловік повинен розуміти, як важливе вміння, яке б дозволило йому стати успішним переможцем.

Чоловік, насамперед, у будь-якій ситуації повинен зберігати самовладання. Для нього стан холодного розуму, здорового розрахунку та гарячого серця - природні. У той же час необхідне розуміння, що чоловік сам по собі не надлюдина і цілком здатний здійснювати ідіотські вчинки, в тому числі і солідні помилки.

Справжній чоловік нікого не принижує, але й сам ні перед ким не понизиться. Зіставляти когось із кимось, соромити або розхвалювати - даремне заняття, аморальне для справжнього чоловіка. Перевагою є самоповага, яка заснована на рівності. Щоб зберегти почуття власної гідності, необхідно спостерігати за тим, щоб не травмувати почуття та гідність інших людей.

В умовах, коли трапляється конфлікт з інтересами інших, чоловік повинен залишатися холоднокровним та рішучим. Він вміє відрізняти принципові, животрепетні та головні проблеми від непринципових. Його самоповага не дасть можливості йому прогнутися при значних проблемах, або бути прискіпливим там, де можна й надати ініціативу.

2. Яким має бути ставлення до жінки?

Чим краще чоловік пізнає жінку, тим більше та краще зможе зрозуміти її бажання. Кожна людина є індивідуальною та неповторною, будь то чоловік або жінка. Задайтеся питанням, чи готові Ви краще пізнати свою жінку? Якщо поки що не готові, то тоді для чого Ви зустрічаєтеся з нею? Якщо відповіддю на це запитання буде «її краса», то це означає, що за допомогою неї Ви самостверджуєтеся і все інше для Вас ніякого значення не має. У цьому випадку варто переглянути свої пріоритети.

Кожна жінка чекає, що чоловік стане її найближчим другом. Бути другом для жінки - значить мати з нею якісь спільні інтереси, погляди. Уміння щось зробити для неї «через не хочу», тому що тільки в цьому випадку Ваша подруга буде готова зробити щось для Вас у відповідь. Тільки Ваше дружнє і тепле ставлення до жінки зробить спілкування з нею приємним.

Яким має бути ставлення до жінки? Відповідь проста - природним! Крім того, не варто ображатися та ревнувати свою подругу, якщо, раптом, вона не захоче кудись піти з Вами, а вирішить зайнятися своїми особистими справами. Навряд чи Ви турбуватиметеся через таку же ситуацію, якщо на місці коханої буде ваш друг. Кожна людина має свої особисті інтереси і має право на вибір, що робити, куди йти і з ким. Пам'ятайте про це, тоді і до Вас ставлення дівчини буде таким самим.

Ви любите часто проводити час зі своїми друзями, але повинні віддавати перевагу тому, щоб більше проводити часу зі своєю коханою? Не варто відмовлятися ні від того, ні від іншого. Просто частіше запрошуйте свою дівчину на зустрічі з друзями. Пам'ятайте про те, що вона Ваша подруга.

Якщо Вам все-таки хочеться ходити одному на такі зустрічі, залишаючи свою дівчину на самоті, задумайтеся над тим - а чи дійсно Ви хочете з нею зустрічатися?

Будь-яка жінка чекає від чоловіка спілкування. Якщо у чоловіка виникає якась проблема, то він розповідає про неї в пошуках якогось рішення. Жінка ж розповідає про свою проблему не для пошуку рішення, а для виплеску своїх емоцій, своїх почуттів та свого ставлення до подій. Тому просто вислухати свою подругу деколи достатньо. Не потрібно щось радити, якщо вона не просить поради.

Якщо, раптом, Ви консерватор, який вважає, що думка жінки нічого не може означати, то Вам потрібно змінювати своє ставлення до цього терміновим чином! Жінки такі ж самі розумні та здібні, як і чоловіки, тому їх думку варто навчитися поважати. Не потрібно завжди погоджуватися з жінкою, але пам'ятайте про те, що вона має право на свою думку, як і Ви. Вам варто спробувати запитати поради у неї, розповісти про події у Вашому житті. Але будьте готові вислухати і її проблеми. Якщо у Вас є бажання бути другом своїй дівчині, то навчіться розуміти, що вона відчуває в такі моменти, як ставиться до того, що трапилося.

Жінка так само чекає від чоловіка, що він зрозуміє її сексуальність. Коли чоловік хоче сексу, то він дуже швидко збуджується, стає пристрасним та емоційним. Жінці необхідно час для того, щоб збудитися, відчути своє бажання. І це стосується не тільки фізичної прелюдії. Величезну роль в порушенні сексуального бажання грають, здавалося б, дуже прості речі. Наприклад, як Ви дивитеся на свою дівчину в компанії людей, як звертаєте на неї свою увагу, як тримаєте її за руку прилюдно, як Ви готові говорити приємні речі про неї своїм друзям, і, нарешті, як Ви просто готові дати їй зрозуміти, що цінуєте та любите її. Все це допоможе жінці бути завжди готовою дарувати Вам свою любов. Робіть все це не тільки для того, щоб спокусити кохану дівчину. Це Вам допоможе більше зрозуміти її бажання та настрій.

Жінка завжди чекає романтики від Вас. Навіть, якщо Ви не романтична натура, зовсім не обов'язково складати вірші та співати серенади під вікном. Такі дрібниці, як запрошення на побачення, несподіваний дзвінок або СМС, знайомство з Вашими друзями, є для жінки не менш романтичними.

Просто жінки більше уваги приділяють дрібницях, тоді як чоловіки - одній великій справі. При цьому жінка буде вважати кожну дрібницю окремою, а чоловік думає, що одне велике діло включає в себе усі дрібниці!

Частіше показуйте жінці, що Ви її любите. Для жінки дуже важливо відчувати себе коханою, бажаною, потрібною та найкращою для Вас.

3. Про скромність в чоловікові

У суспільстві здавна сформувалися стандарти, що чоловік повинен бути відважним, твердим та сильним. Але в даний момент ці твердження вже не актуальні. Незважаючи на всі жіночі заклики бути більш чуйними, податливими та чутливими, чоловіки продовжують складати легенди про відвагу та лицарство, зовсім забуваючи про почуття. Велика частина жінок вважають, що сором'язливість не є прикрасою для чоловіка. Але й до вольової молодої людини буде нелегко звикнути. Куди простіше, якщо чоловіка відрізняє сором'язливість.

Напевно, в будь-якій компанії є така людина, що мовчки сидить у кутку, трохи п'є, практично не їсть і дуже червоніє та ніяковіє, коли бачить незнайому красиву жінку. А коли пані ще вирішить з ним познайомитися, то він зовсім заллється фарбою та стане заїкатися. Згорблена спина, низький важкий голос, понурені руки - все це якості, які створюють не дуже гарну думка про людину. Але сором'язливість зовсім не означає, що даний чоловік нічого не досягне у своєму житті, може навіть все станеться з точністю до навпаки. Несміливі юнаки найчастіше виявляються чуйними та ласкавими, готовими сприймати дівчину такою, яка вона є та не бажають перероблювати окремі риси її вдачі під себе.

Скромність можна зарахувати до делікатних якостей. Сором'язливість зовсім не означає, що чоловік не в силах бути привабливим. Вони просто самі не спостерігають в собі плюсів. Для цього їм потрібна жінка, яка надасть допомогу з такою проблемою. Найчастіше такі скромники страждають заниженою самооцінкою. При цьому передумови такої думки про себе можуть бути різними. Але найчастіше все виходить з дитинства. З заниженою самооцінкою чоловікам чинити опір досить складно, але варто ризикнути, якщо навіть старання буде марним.

Навіть якщо жінка сама лідер, то тихий та сором'язливий чоловік - хороший варіант. Його сором'язливість стане лише прикрасою пари. Якщо раптом супутником жінки має намір стати цілеспрямований чоловік, то взаємовідносини будуть складними, оскільки чималу частину свого життя партнери проведуть в поєдинку за верховенство. Ще одна безперечна перевага сором'язливого чоловіка - його легко отримати. Це гарна знахідка для дам, які звикли ревнувати з будь-якого приводу. Скромняга жодного разу не дасть приводів для сумнівів.

Сором'язливий чоловік істотно відрізняється від егоїста, якому важливі тільки лише його особисті проблеми та тривога. Він завжди буде спокійним, буде готовий прощати всі образи, і першим опиниться в числі тих, хто не залишить в біді та прийде на допомогу. Він полюбить дівчину безмежно і жити стане тільки для неї. Компанію приятелів він обміняє на вечір зі своєю другою половинкою. Так що у жінок є чудовий шанс створити чудову пару, яка в майбутньому може стати сімейною.

Сором'язливі чоловіки частенько виявляються відмінними коханцями. У ліжку вони думають тільки про партнерку. Чесність та грунтовність - у них в крові. Скромні юнаки ні в якому разі не будуть користуватися жінкою для звершення власних меркантильних цілей.

4. Різниця між чоловіком та жінкою в кар'єрі

Чоловіки та жінки обирають різні стратегії, щоб зробити кар'єру. Чоловіки прагнуть виграти. Жінки ж навчаються бути вільними та намагаються звільнитися від страхів. Представники сильної статі впорядковують свій світ по ієрархії, дами ж відштовхуються від прихильностей. Однак обидві службові концепції таять загрози. Економіка та світ праці аргументували, що такі характерно жіночі особливості, як товариськість, чуйність та інтуїція, є головними в просуванні по службових сходах, надаючи сприяння кращому ходу обставин. Значно краще просуваються справи, якщо поєднати чоловічі та жіночі здібності на робочому місці. Але розбіжність зберігається.

Чоловіки грають, щоб вигравати. Жінки з давніх пір вчаться позбавлятися від страху підпорядкованості. Чоловік бачить в спілкуванні змагання, захист своєї території. Дами ж застосовують бесіду для налагодження взаємин, контактів. Чоловік впорядковує своє оточення по ієрархічній схемі, жінка - відштовхуючись від симпатій. Жінкам не подобається, коли хтось напирає в діалозі. Вони сповнені вражень та дають зрозуміти співрозмовнику, щоб він весь час був на рівні їхніх очей. Жінки хочуть створити з розмови ритуал, в якому повинна залишатися хоча б подоба рівності, а ще має передбачатися дія сказаного на іншу людину.

Чоловіки часто не демонструють своїх емоцій на роботі, адже це розцінюється як їх недолік. Контактуючи, чоловіки розташовані відкривати свою міць. Вони охоче перетягують розмову на себе, керуючись девізом: той, хто говорить, той має владу, а той, хто говорить багато, має ще більшу владу. За їх світоглядом, запитання свідчать про слабкість. Навпаки, чоловіки відчувають себе респектабельно, коли можуть роз'яснити щось співрозмовнику.

Іноді вони навіть розмірковують про теми, в яких не повністю орієнтуються. Якщо чоловік примушує жінку вислуховувати, він відчуває величезне панування. Жінки нерідко дуже довго чекають, щоб вклинитися та сказати хоч слово. Іноді той, хто очікує поки договорять, не отримує можливості сказати.

Не потрібно поспішати пошвидше поділитися з колективом власними думками. Фахівці сходяться на думці, що квапливі ідеї є частими вадами колег-чоловіків. Жінки, навпаки, часом довго шукають вихід з важких ситуацій. Найчастіше вони висловлюють свої думки, як міркування або запитання. Чоловіки, навпаки, видають свої розпорядження, як установку.

Чоловіки та жінки на роботі розрізняються ще й тим, що перші швидко забувають образи, а другі довго не можуть їх забути. У той момент, коли занепокоєння жінки може позначитися на роботі, чоловіки можуть запросто зняти стрес, забігши з приятелями в шинок, замовивши по хорошому кухлеві пива.

Сильну стать дуже турбує прилюдна мова. Вони віддають перевагу предметним, чітким та ясним пропозиціям. Для них бесіда є в першу чергу обміном відомостями. Вони ставлять менше питань і в порівнянні з жінками, не вміють слухати. Жінки думають абстрактно. Дами ввічливіші та завбачливіші, ніж чоловіки. Вони точніше знають, як розмовляти, щоб припасти до душі.

Чоловіки не вагаються, що ймовірна перемога пов'язана з їх персоною, навіть якщо працювала над проектом ціла група. Жінки, навпаки, не готові висувати свої заслуги на загальний огляд. Часто вони зменшують свою значимість та міняють «я» на «ми».

Відмінності між чоловіками та жінками містяться також в їх відношенні до особистого. Це відбивається у виборі одягу. Чоловіки, що займають певне положення, одягають те, що має показувати їх стан.
Случайные рефераты:
Реферати - Іван Федорович Драч – життя та творчість
Реферати - Аналіз роману "Собор" Олеся Гончара
Реферати - Життя і творчий шлях Андрія Малишка
Реферати - Пісня "Лелеченьки"
Реферати - Микола Трублаїні
Реферати - Образ Пузиря за п 'єсою "Хазяїн" Івана Карпенка-Карого
Реферати
 • Всі реферати
 • Архітектура
 • Астрономія, авіація
 • Аудит
 • Банківська справа
 • Безпека життєдіяльності
 • Біографія, автобіографія
 • Біологія
 • Бухгалтерський облік
 • Військова кафедра
 • Географія
 • Геологія
 • Гроші і кредит
 • Державне регулювання
 • Діловодство
 • Екологія
 • Економіка підприємства
 • Економічна теорія
 • Журналістика
 • Іноземні мови
 • Інформатика, програмування
 • Історія всесвітня
 • Історія України
 • Історія економічних вчень
 • Краєзнавство
 • Кулінарія
 • Культура
 • Література
 • Макроекономіка
 • Маркетинг
 • Математика
 • Медицина та здоров'я
 • Менеджмент
 • Міжнародні відносини
 • Мікроекономіка
 • Мовознавство
 • Педагогіка
 • Підприємництво
 • Політологія
 • Право
 • Релігієзнавство
 • Промисловість
 • Сільське господарство
 • Сочинения на русском
 • Соціологія
 • Литература на русском
 • Страхування
 • Твори
 • Фізика
 • Фізична культура
 • Філософія
 • Фінанси
 • Хімія
 • Цінні папери
 • Логіка
 • Туризм
 • Психологія