Як подолати проблеми у стосунках?
Зміст

1. Стосунки на відстані. Плюси стосунків на відстані

2. Як використати кризу у відносинах собі на користь?

3. Пауза у відносинах - це кінець?

4. Сварки у відносинах

1. Стосунки на відстані. Плюси стосунків на відстані

Стосунки на відстані - це як гумка. Чим далі ти їдеш, тим сильніше вона натягується.

Кохання - така штука, що живеш-живеш і не знаєш, коли вона тебе уб'є наповал. Хто буде тією людиною, якого зросту, кольору та запаху, а найголовніше з якого міста? Отже, поговоримо про кохання на відстані ...

Припустимо, з вами це вже сталося, ви закохані в людину з іншого міста, вас розділяють кілометри сліз та печалі, ви з нетерпінням чекаєте моменту зустрічі та не встигаєте вдосталь ним насититися, ви знаходитесь в депресії, в надії на кращі часи і не знаєте що вам робити.

Іноді, коли у пари немає можливості переїхати один до одного, то через певний час такі відносини цілком можуть стати «валізою без ручки», бо кидати людину шкода, є почуття, а бути з ним нереально та складно психологічно і життя не в радість.

Але не варто зациклюватися на негативних аспектах таких відносин. Настав час поговорити саме про переваги.

До плюсів стосунки на відстані ми віднесемо наступні:

1.Коли у вас стосунки на відстані, ви огороджені від такого поняття як «набрид» або «наскучив», вам ніколи не буде одноманітно тільки через те, що ви бачитеся рідко, зустрічі будуть завжди бажаними та цікавими і вже тим більше насиченими .

2. Проти фізики теж складно протистояти, всім відомий факт: «чим далі - тим бажаніший» дійсно працює! Вас чекає неймовірне загострення пристрастей.

4. Стосунки на відстані дозволяють часто подорожувати та не засиджуватися на одному місці. Це завжди цікаво. Також, певне збагачення кругозору, не може не йти на користь.

5. Ніякої побутової метушні та повсякденної рутини, деякі пари просто мріють позбутися всього цього. Побут, як би це жорстко не звучало, притупляє всі високі почуття.

7. Усвідомлення того, що десь там далеко вас хтось любить і чекає, робить вас щасливою людиною та окрилює по життю. Чи не те це щастя, про яке пишуть у щоденниках, ховаючи їх від очей сторонніх?

8. Момент очікування. Усім відома приказка: «Очікування свята, краще самого свята».

Думаю, всі погодяться, що не має значення, скільки кілометрів вас розділяє, 100 або100 000, дуже важливо щоби любов була присутня в серцях обох. Адже, якщо люди по-справжньому люблять один одного, вони знайдуть спосіб бути разом, нехай не одразу, але вони все ж возз'єднаються. Саме заради такого почуття і варто терпіти розлуку. Бережіть своє щастя, воно у вас одне таке, на всьому білому світі.

2. Як використати кризу у відносинах собі на користь?

Як використати кризу у відносинах, щоб зберегти колишні почуття? У більшості випадків, криза у відносинах виникає тоді, коли не враховуються одні з важливих факторів у відносинах. Все таки потрібно визнати, що відносини живуть і як усе в цьому світі розвиваються. Чоловік розвивається сам по собі, а жінка у свою чергу теж сама по собі. Вдома, на роботі, з друзями, можливо у кожного з членів сім'ї є своє хобі, це дуже важливо. Намагайтеся не перешкоджати улюбленим заняттям вашої коханої людини, тому що це теж один з інструментів розвитку, ну якщо тільки воно його повністю не поглинає. Якщо людина позбавляється чогось дуже дорогого, то в підсумку можуть постраждати ваші з ним стосунки.

На жаль, таке відбувається дуже часто з людьми у всьому світі. Це може призвести навіть до того, що людина, втративши своє улюблене заняття, може геть-чисто кинути сім'ю та виїхати в іншу країну, навіть залишивши дружину та дітей, бо жити під забороною від своїх бажань - це каторга. Чим більше людину обмежувати, тим важче йому буде жити. Такі трагічні ситуації вбивають пари, хоча відносини можна зберегти, їх просто потрібно розвивати. Крім окремого розвитку чоловіка та жінки, природним є і розвиток спільний, розвиток пари.

Ясна річ, якщо їх ігнорувати та нічого для цього не робити, то нічого і не відбудеться, тому що коли люди думають, що вони живуть собі разом та й живуть, кожен сам по собі та й добре. Це може закінчитися чим завгодно. Тобто це практично куля зі зміщеним центром ваги. Ніколи не знаєш, куди вона поверне. Можливо ви і проживе все життя абсолютно спокійно, спокійно означає, що добре, а можливо і ні.

Якщо ж криза вже ж сталася, то не потрібно в першу чергу звинувачувати та викривати у чомусь чоловіка. Коли ви починаєте звинувачувати, пиляти і так далі, то ситуація тільки погіршується. І нічим хорошим це не закінчиться. Чоловік ще більше закриється, а тому постарайтеся не залежати від нього морально. Ви - самодостатня особистість. Ми народжуємося та йдемо в цей світ одні, одні з нього йдемо, тому все що нас по життю оточує - це супутнє. Зовнішні зміни можуть допомогти знову зацікавити вашого обранця, але вони хоч і спрацюють, але не на довго, більш довгостроковими є внутрішні зміни, вони - більш істотні для будь-якої людини. Всі навколо почнуть помічати, що ви змінилися, як тільки ви почнете розвиватися внутрішньо та збагачувати свій внутрішній світ. Якщо ви бачите негативні риси партнера, вам слід викорінити їх насамперед у себе, це плюс до всього зацікавить й вашого партнера. Також необхідно прибрати негативну інформацію зі своєї голови. Навіть нинішня музика в деяких випадках несе в собі негатив. Навіщо накопичувати погані емоції, краще радіти життю та випромінювати позитив, саме тоді й наступить мир в серцях.

3. Пауза у відносинах - це кінець?

Іноді у стосунках деякі пари стикаються з труднощами, які складно вирішити шляхом переговорів. Настає час, коли необхідно приймати рішення про те, чи є резон повернути до життя почуття, або потрібно просто розійтися. Окремі пари віддають перевагу третьому варіанту - паузі у відносинах. Трапляється, коли чоловік та жінка в парі втомлюються один від одного. Їм потрібен спокій і тиша, щоб оцінити ситуацію, що утворилася. У даному випадку, пауза у відносинах є кращим способом роздобути час на роздуми та зрозуміти, чи потрібні такі відносини, або необхідно їх міняти. Іноді трапляється, що виключно в розлуці відчувають, як сильно насправді дорога Вам кохана людина, і яке місце вона займає у житті.

Втім, не завжди паузи у відносинах необхідні тим, хто хоче поміркувати. Найчастіше відпочинок у відносинах провокують для подальшого розставання та довгоочікуваної свободи, можливості зустрічатися з інших людьми.

Перед пропозицією про паузу у відносинах, потрібно подумати, чи не стане це помилкою. У разі бажання розлучитися кращим рішенням, ніж пауза у відносинах, стане визнання того, що відносини з колись коханою людиною зайшли в глухий кут, і щасливого спільного майбутнього не спостерігається.

Якщо все-таки метою є бажання привести в порядок свої почуття та думки, і самотність просто необхідна, то неодмінно потрібно обговорити всі умови паузи з партнером. Потрібно чітко позначити час, необхідний для відпочинку, чи припустимо під час перерви починати нові знайомства та любовні відносини з іншими людьми. Якщо відпочинок переросте у вільні відносини, то виникає величезна ймовірність того, що пауза спричинить остаточний розрив. Коли партнер вимагає перерви і хоче трохи відпочити від стосунків, то потрібно бути морально готовим до того, що відносин вже не відновити. Паузи у стосунках призводять найчастіше до їх завершення. Хоча, природно, не без винятків.

Якщо ви знаєте, що вам необхідний відпочинок, що не вистачає сил на партнера, але прекрасно розумієте, що ці відносини вам потрібні і ви любите свою другу половинку, не варто рубати з плеча. Діалог та адекватне пояснення ситуації можуть допомогти. У крайньому випадку, можна знайти привід на якийсь час виїхати, але не розривати стосунків при цьому. Якщо людина вам дорога, потрібно берегти і шанувати його почуття. У всіх взаєминах може настати криза. Головне усвідомити необхідність відносин, тоді подолати всі труднощі стане набагато простіше.

4. Сварки у відносинах

Ви переживаєте через сварки з коханою? Як стверджують психологи, з'ясовувати відносини потрібно в обов'язковому порядку, тому що якщо ми будемо часто стримувати свої емоції, це може призвести до стресу або депресії, може згаснути пристрасть в інтимних відносинах та знизитися ваша емоційна близькість.

Тому, щоб усього цього не сталося, потрібно хоч зрідка влаштовувати сварки. Коли чоловік та жінка створюють союз, у ньому починає відбуватися боротьба двох протилежних сюжетів. З одного боку пара прагне бути «єдиним цілим», а з іншого - кожен намагається не втратити свою індивідуальність, своє «Я». Якщо періодично з'ясовувати стосунки, то буде підтримуватися баланс між двома цими протилежними прагненнями.

Живучи разом, ми день у день йдемо на величезне число компромісів та відмовляємося від своїх власних бажань. Це, як правило, призводить до негативних емоцій, які швидко накопичуються всередині та змушують ненавидіти винуватця ситуації, що склалася.

У цьому випадку сварка є чудовим інструментом у збереженні відносин між чоловіком та жінкою. Але для позитивного результату потрібно вміти «сваритися».

Перше, якщо ви сваритеся, то це вже свідчить про те, що ви один одному зовсім небайдужі. Крім того, сварка сигналізує про те, що у ваших стосунках є проблема, чи можливо навіть кілька і що їх потрібно вирішувати.

Головним у сварці є не вміння говорити, а - вміння слухати! Не піддавайтесь ілюзії, що ви можете читати думки своєї коханої. Ваше небажання запитати те, що вам не зрозуміло, може призвести до непорозуміння та величезної прірви між вами. І якщо ви чимось незадоволені, то також не варто мовчати. Людині, що живе поруч з вами, обов'язково треба говорити про те, що вам не подобається, що вас не влаштовує. Але не з докором, а спокійно, з щирим бажанням, щоб до вас поставилися з розумінням. Інакше накопичене невдоволення потім вийде зловісним ураганом і може призвести до повного краху у ваших стосунках.

Для серйозної розмови та пояснень слід правильно обрати підходящий момент. Не варто починати «пояснюватися» при виїзді, або в момент, коли хтось з вас поспішає на роботу, шукаючи по будинку ключі. Не варто влаштовувати розборки і тоді, коли один з вас дуже втомився. Не підходить для цього і романтична вечеря при свічках, ну і, звичайно ж, таке місце, як ваше ліжко.

Якщо у сварці ви забуваєтесь, невміння слухати один одного бере гору над вами, емоції виходять за межу, то можна втратити управління над сваркою і вона перетвориться на катастрофу. Потрібно вміти відчувати той поріг, перед яким слід зупинитися, загальмувати заздалегідь, а інакше - аварія! Якщо ж ви вмієте загальмувати вчасно, то сварка перетворюється на гру з двох гравців, коли буде достатньо загальмувати одному і гра закінчиться.

Іноді сварки бувають корисні і як урок. Спробуйте з'ясувати для себе, які дії та які ваші особисті якості привели вас до цього скандалу. Можливо, ви дізнаєтеся щось нове про свою кохану людину, можливо, ви зрозумієте, що до чогось не правильно ставилися, а можливо, почнете глибше розуміти свої справжні бажання та бажання своєї подруги. Отже «сваріться», але з розумом!
Случайные рефераты:
Реферати - Василь Еллан-Блакитний
Реферати - Місце Марка Вовчка в історії розвитку української прози
Реферати - Життя і творчість прозаїка Бориса Лавреньова
Реферати - Життя на творчість Івана Багряного
Реферати - Міфологізм у художньому світі Л. Петрушевської ("Пісні східних слов’ян")
Реферати - Життя і творчість Архипа Тесленко
Реферати
 • Всі реферати
 • Архітектура
 • Астрономія, авіація
 • Аудит
 • Банківська справа
 • Безпека життєдіяльності
 • Біографія, автобіографія
 • Біологія
 • Бухгалтерський облік
 • Військова кафедра
 • Географія
 • Геологія
 • Гроші і кредит
 • Державне регулювання
 • Діловодство
 • Екологія
 • Економіка підприємства
 • Економічна теорія
 • Журналістика
 • Іноземні мови
 • Інформатика, програмування
 • Історія всесвітня
 • Історія України
 • Історія економічних вчень
 • Краєзнавство
 • Кулінарія
 • Культура
 • Література
 • Макроекономіка
 • Маркетинг
 • Математика
 • Медицина та здоров'я
 • Менеджмент
 • Міжнародні відносини
 • Мікроекономіка
 • Мовознавство
 • Педагогіка
 • Підприємництво
 • Політологія
 • Право
 • Релігієзнавство
 • Промисловість
 • Сільське господарство
 • Сочинения на русском
 • Соціологія
 • Литература на русском
 • Страхування
 • Твори
 • Фізика
 • Фізична культура
 • Філософія
 • Фінанси
 • Хімія
 • Цінні папери
 • Логіка
 • Туризм
 • Психологія